HOEKWONING MET OPRIT, GARAGE, TUIN EN SERRE!
Aan de Glashorst 77a in Scherpenzeel wordt een HOEKWONING met garage te koop aangeboden. De woning heeft een oprit, een zonnige tuin op het zuiden en een aangebouwde serre. Tussen de serre en garage bevindt zich een overkapping.
Indeling
Je betreedt de woning via de entree. In de hal zijn het toilet, de trapopgang, trapkast en meterkast te vinden. De woonkamer heeft een open haard. De open keuken is uitgerust met een koel-/vriescombinatie, een ingebouwde oven, 4-pits gaskookplaat met afzuigkap en ruimte voor een vaatwasser. Vanuit de keuken bereik je de serre (± 13 m²) met veel glas en de nodige daglichttoetreding.
Op de 1e verdieping vind je de overloop met kastruimte, 3 slaapkamers (waarvan 1 met wastafel en vaste kast) en een badkamer met wastafelmeubel en bad.
Op de 2e verdieping vind je de voorzolder (met de cv-ketel) alsmede een 4e slaapkamer met bergruimte. Deze verdieping is via een vaste trap te bereiken en heeft een grote dakkapel aan de achterzijde.
Garage en oprit
Op de oprit kunnen meerdere auto’s achter elkaar geplaatst worden. De garage is voorzien van elektra, heeft een kanteldeur en is 19 m² groot. Een ideale ruimte voor een klusser, hobbyer of verzamelaar!
Tuin
De woning heeft een voor- en achtertuin. De achtertuin is gelegen op het zuiden, is grotendeels bestraat, heeft een overkapping en een vijver.
Kenmerken
• Bouwjaar 1969
• Woonoppervlakte ± 106 m²
• Perceeloppervlakte 223 m²
• Energielabel C
• Dakisolatie, spouwisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
• Nefit cv-combiketel (2016) ten behoeve van de verwarming en warm water voorziening
Locatie
Scherpenzeel heeft 2 supermarkten, een ruim winkelaanbod voor de dagelijkse boodschappen, diverse eetgelegenheden, sportfaciliteiten, een Kulturhus, manege, een openlucht zwembad, basisscholen, kinderopvang en een eerstelijnscentrum. Het dorp heeft busverbindingen naar omliggende dorpen en de uitvalswegen zijn dichtbij.
Benieuwd of deze te moderniseren hoekwoning jouw droomwoning zou kunnen zijn of worden? Dan nodigen we je graag uit voor een rondleiding ter plaatse!
Oplevering in overleg.
Bijzonderheden
• 8 zonnepanelen (met micro-omvormers, 2022, 415 WP)
• Rookmelders aanwezig
• Buitenkraan
• Glasvezelaansluiting
De voorkeur van verkoper gaat uit naar een notariële overdracht bij Veldjesgraaf en Korlaar notarissen te Scherpenzeel.
Let op: de 2e verdieping is circa 2 meter hoog, heeft een vaste trap en er is voldoende daglichttoetreding, maar is op basis van de regels van de meetinstructie net ‘te laag’ om als ‘gebruiksoppervlakte wonen’ aangemerkt te worden. Deze verdieping wordt in het recent opgemaakte meetrapport aangemerkt als ‘overige inpandige ruimte’. In de melding van deze woning is de 2e verdieping echter bij de ‘gebruiksoppervlakte woonruimte’ opgeteld.